Snedtänkt (Kalle Lind) items

ID Label Imported GUID URL
992623 Om Flips 1 month 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
991860 Om Lena Nyman 1 month 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
991059 Om Florence Foster Jenkins 2 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
990309 Om Staffan Ling 2 months 1 week ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
989505 Om Piraten 2 months 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
988636 Om Olav Gerthel 2 months 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
987790 Om revyns rader 2 3 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
971123 Om mupparna 3 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
987001 Om dansbandsprofiler 3 months 1 week ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
986143 Om Stockholms nattlöperskor 3 months 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
985156 Om Beuys 3 months 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
984237 Om Lort-Sverige 3 months 4 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
983360 Om svenskproducerade serietidningar 2 4 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
982532 Om kaméroller 4 months 1 week ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
981573 Om Åshöjdens BK 4 months 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
980632 Om Peps 4 months 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
979713 Om Dr Who 5 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
978796 Om Pierre Isacsson 5 months 1 week ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
977936 Om arvet efter Bellman 5 months 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
977054 Om svenskproducerade barnserietidningar 1 5 months 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
976210 Om Sjöwall-Wahlöö 6 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
936450 Om Sickan Carlsson 6 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
975181 Om postorderkatalogens historia 6 months 1 week ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
469486 Om Ricky Bruch 6 months 1 week ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
974310 Om Olsson i svensk humor 6 months 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
973440 Om Julia Caesar 6 months 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
972563 Om revyns rader del 1 6 months 4 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
971839 Om AB Svenska Ord 7 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
970205 Om gamla Hamburger Börs 7 months 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
969355 Om kvällstidningskriget 7 months 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
968385 Om sexnoveller 8 months ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
967299 Om Killinggänget 2 8 months 1 week ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
907459 Om subkulturen Gävle 8 months 1 week ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
966139 Om Anita Lindblom 8 months 2 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
964950 Om Buttericks 8 months 3 weeks ago rss:sr.se/pod/snedtankt_med_k… https://sverigesradio.se/avsn…
431634 Kalle och Ada pratar namn 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431635 Om sjuttiotalsdansband 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431636 Om dansk kultur vs svensk 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431637 Om det där med flator 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431638 Extra! Extra! Läs allt här! 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431639 Om den intellektuella medelklassen 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431624 Om TV-shop 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431640 Kluriga gubbar och fåniga typer 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431625 Om blandband 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431641 Nej, det där tål inte barnen! 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431626 Om svensk krimi 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431642 Kebabpizza, sillapelsin och kunglig parmesan 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431627 Om institutionsteatern 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431643 Om satiren som skakade Sverige 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…
431628 Om marknadsvarieté 8 months 4 weeks ago http://sverigesradio.se/podd_… https://sverigesradio.se/avsn…

Feed Items

Title Publish date Imported
Om Flips Thu, 06/17/2021 - 06:00 Thu, 06/17/2021 - 13:00
Om Lena Nyman Thu, 06/10/2021 - 06:00 Thu, 06/10/2021 - 07:14
Om Florence Foster Jenkins Thu, 06/03/2021 - 06:00 Thu, 06/03/2021 - 07:40
Om Staffan Ling Thu, 05/27/2021 - 06:00 Thu, 05/27/2021 - 11:06
Om Piraten Thu, 05/20/2021 - 06:00 Thu, 05/20/2021 - 07:48
Om Olav Gerthel Thu, 05/13/2021 - 06:00 Thu, 05/13/2021 - 11:10
Om revyns rader 2 Thu, 05/06/2021 - 06:00 Thu, 05/06/2021 - 08:34
Om dansbandsprofiler Thu, 04/29/2021 - 06:00 Thu, 04/29/2021 - 12:06
Om Stockholms nattlöperskor Thu, 04/22/2021 - 06:00 Thu, 04/22/2021 - 08:24
Om Beuys Thu, 04/15/2021 - 06:00 Thu, 04/15/2021 - 12:04
Om Lort-Sverige Thu, 04/08/2021 - 06:00 Thu, 04/08/2021 - 09:42
Om svenskproducerade serietidningar 2 Thu, 04/01/2021 - 06:00 Thu, 04/01/2021 - 07:24
Om kaméroller Thu, 03/25/2021 - 06:00 Thu, 03/25/2021 - 10:38
Om Åshöjdens BK Thu, 03/18/2021 - 06:00 Thu, 03/18/2021 - 07:48
Om Peps Thu, 03/11/2021 - 06:00 Thu, 03/11/2021 - 11:36
Om Dr Who Thu, 03/04/2021 - 06:00 Thu, 03/04/2021 - 09:36
Om Pierre Isacsson Thu, 02/25/2021 - 06:00 Thu, 02/25/2021 - 11:08
Om arvet efter Bellman Thu, 02/18/2021 - 06:00 Thu, 02/18/2021 - 07:52
Om svenskproducerade barnserietidningar 1 Thu, 02/11/2021 - 06:00 Thu, 02/11/2021 - 06:04
Om Sjöwall-Wahlöö Thu, 02/04/2021 - 06:00 Thu, 02/04/2021 - 11:14
Om postorderkatalogens historia Thu, 01/28/2021 - 06:00 Thu, 01/28/2021 - 14:20
Om Olsson i svensk humor Thu, 01/21/2021 - 06:00 Thu, 01/21/2021 - 12:08
Om Julia Caesar Thu, 01/14/2021 - 06:00 Thu, 01/14/2021 - 09:50
Om revyns rader del 1 Thu, 01/07/2021 - 06:00 Thu, 01/07/2021 - 07:38
Om AB Svenska Ord Thu, 12/31/2020 - 06:00 Thu, 12/31/2020 - 12:14
Om mupparna Thu, 12/24/2020 - 06:00 Wed, 05/05/2021 - 13:40
Om gamla Hamburger Börs Thu, 12/17/2020 - 06:00 Thu, 12/17/2020 - 09:02
Om kvällstidningskriget Thu, 12/10/2020 - 06:00 Thu, 12/10/2020 - 11:14
Om sexnoveller Thu, 12/03/2020 - 06:00 Thu, 12/03/2020 - 09:52
Om Killinggänget 2 Thu, 11/26/2020 - 09:18 Thu, 11/26/2020 - 15:22
Om Anita Lindblom Thu, 11/19/2020 - 06:00 Thu, 11/19/2020 - 07:40
Om Buttericks Thu, 11/12/2020 - 06:00 Thu, 11/12/2020 - 07:00
Om subkulturen Västmanland Thu, 11/05/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om William Freestyle Thu, 10/29/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Brita von Horn Thu, 10/22/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Peter Flack Thu, 10/15/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om 1920-talets moderna kvinna Thu, 10/08/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om bisittare Thu, 10/01/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Robert Zero Karl Oskar Broberg Thu, 09/24/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Expressensvenskan Thu, 09/17/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Facit Thu, 09/10/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Svenbörje Gaborn Thu, 09/03/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Svenbörje Gaborn Thu, 09/03/2020 - 06:00 Thu, 09/03/2020 - 10:16
Om Sickan Carlsson Thu, 08/27/2020 - 06:00 Wed, 02/03/2021 - 22:30
Om Sickan Carlsson Thu, 08/27/2020 - 06:00 Fri, 09/04/2020 - 12:48
Om Killinggänget 1 Thu, 08/20/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Monica Forsberg Thu, 08/13/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om Bernt Andersson Thu, 06/25/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om The Goon Show Thu, 06/18/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10
Om subkulturen huliganism Thu, 06/11/2020 - 06:00 Sun, 11/08/2020 - 22:10